Degustácie

Ponúkame vám degustácie spojené s odborným výkladom a exkurziou priamo v pálenici. Pozvite vašich priateľov, známych či obchodných partnerov. Odvďačte sa im príjemným posedením pri ochutnávaní špičkových ovocných destilátov. Ku koštovaniu pripravíme občerstvenie podľa vášho želania. Sami rozhodnete o tom, ako hladko budú vaše degustácie plynúť – všetko podľa vašich predstáv.

K dispozícii sú dve degustačné miestnosti, jedna s kapacitou pre 10 ľudí a druhá s kapacitou pre 18 ľudí.

Štandardné ponuky

Malá degustácia ....................................................... cena 15 EUR/osoba.
Zahŕňa prehliadku kvasiarne, pálenice a pivnice a na požiadanie aj prehliadku vinohradu; ochutnávku 4 druhov destilátov a 2 druhov vína + domácich pagáčov.
Trvanie: 1 hodina.

 

Veľká degustácia ..................................................... cena 20 EUR/osoba.
Zahŕňa prehliadku kvasiarne, pálenice a pivnice a na požiadanie aj prehliadku vinohradu; ochutnávku 6 druhov destilátov a 2 druhov vína, obloženú misu a domáce pagáče.
Trvanie: 1 hodina 40 min.

 

Podľa dohody

Degustácia s obedom alebo s večerou ............... cena 30 EUR/osoba.
Zahŕňa prehliadku kvasiarne, pálenice a pivnice a na požiadanie aj prehliadku vinohradu; ochutnávku 8 druhov destilátov a 2 druhov vína, domáce pagáče, predjedlo a hlavné jedlo podľa želania sa upresňuje dohodou.
Trvanie: 2 hodiny 30 min.

Ceny sú kalkulované pri účasti min. 10 osôb.

Miery: vzorka destilátu= 2 cl, vzorka vína 1 dcl.

V prípade záujme nás kontaktujte.

Kontaktné údaje nájdete tu: Kontakt

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní. Ok

Ste starší ako 18 rokov?

Ľutujeme, musíte byť starší ako 18 rokov.